Tango Abrazo & Milonga Abrazo

Abrazo znamená objatie. A práve na objatí - priateľskom, rešpektujúcom, dávajúcom či vrúcnom - je založené argentínske tango, jeden z najkrajších zážitkov, ktorý môžete v živote zažiť...”

Prečo
tango?
Spoznajte
arg. tango
Kurzy
a škola
Workshop Milonga
Abrazo
Rozvrh,
kalendár
Kontakt
+ o nás
Face-
book

Tanečná škola, milonga a občianske združenie Abrazo

Kontakty - tanečná škola Tango Abrazo a OZ Abrazo

E-mail: info@abrazo.sk
Tel.: 0907 330 437 (Vojtech Takáč), 0915 611 067 (Helena Žitňanová)
Internetová stránka: www.abrazo.sk

Stránka na Facebooku: www.facebook.com/abrazo.sk
Miesto výuky: Sahra - tanečné štúdio, Záhradnícka 46/A, Bratislava
Miesta konania milong Abrazo: Hotel Crowne Plaza (Hodžovo nám. 2), Bratislava

ODOBERAŤ NOVINKY

   

Výuka argentínskeho tanga tanečnej školy Tango Abrazo

Pravidelné kurzy a praktiká argentínskeho tanga sa od septembra 2016 konajú v priestoroch tanečného štúdia Sahra na Záhradníckej 46/A v Bratislave (mapka), vchod je cez dvor na pravej strane budovy (na bránke zazvoňte tlačidlom Sahra).

Lektori

Lektormi Tanečnej školy Tango Abrazo sú Vojtech Takáč a Mgr.art. Helena Žitňanová, ArtD

Korešpodenčná adresa a údaje OZ

Občianske združenie Abrazo
Dudvážska 21
82101 Bratislava - Ružinov
IČO: 4226427
Bankový účet: názov účtu: OZ Abrazo, IBAN: SK7531000000004180014300
(číslo účtu: 4180014300, kód banky: 3100, SWIFT: LUBA SKBX)

O nás

Tanečná škola Tango Abrazo pôsobí pod hlavičkou OZ Abrazo – združenia zameriavajúceho sa na popularizáciu a výuku argentínskeho tanga v Bratislave a okolí.

Kľúčovými osobnosťami OZ Abrazo sú Vojtech Takáč a Mgr.art. Helena Žitňanová, ArtD, ktorí sú zároveň lektormi Tanečnej školy Abrazo a Mgr.art. Michaela Motlochová, ArtD.

Vojtech Takáč a Helena Žitňanová sú zároveň organizátormi bezplatných popularizačných seminárov pre verejnosť pod názvom "Spoznajte argentínske tango", pravidelných tanečných večerov argentínskeho tanga pod názvom "Milonga Abrazo" a príležitostných workshopov argentínskeho tanga s lektormi aj zo zahraničia. Aktuálnym miestom konania kurzov argentínskeho tanga je tanečné štúdio Sahra na Záhradníckej 46/A (mapka). Milongy Abrazo sa konajú v spravidla raz mesačne v hoteli Crowne Plaza (Hodžovo nám. 2, Bratislava, www.crowne-plaza.sk).

OZ Abrazo v rámci výuky argentínskeho tanga príležitostne spolupracuje s bratislavskou Tanečnou školou Jarky Šidelskej. Na tanečných večeroch Milonga Abrazo sa príležitostne spolupodieľajú aj ďalší nadšenci argentínskeho tanga. Pri propagácii aktivít OZ Abrazo využívame aj portál www.tangoargentino.sk.

Predchádzajúcimi pôsobiskami tanečnej školy Tango Abrazo boli do apríla 2014 priestory tanečného odboru ZUŠ Júliusa Kowalského (Šancová 39/A), do augusta 2015 priestory tanečného divadla a školy elledanse (Miletičova 17/B) a do júna 2016 priestory tanečného klubu La Fiesta (Prievozská 18) v Bratislave.

Naše partnerské a spriatelené stránky

Prečítajte si aj

  • Opojení tangom - rozhovor s Vojtom a Helenkou v odbornom časopise Tanec