Tango Abrazo & Milonga Abrazo

Abrazo znamená objatie. A práve na objatí - priateľskom, rešpektujúcom, dávajúcom či vrúcnom - je založené argentínske tango, jeden z najkrajších zážitkov, ktorý môžete v živote zažiť...”

Prečo
tango?
Spoznajte
arg. tango
Kurzy
a škola
Workshop Milonga
Abrazo
Rozvrh,
kalendár
Kontakt
+ o nás
Face-
book

Tanečná škola, milonga a občianske združenie Abrazo

Kontakty - tanečná škola Tango Abrazo a OZ Abrazo

  • E-mail: info@abrazo.sk
  • Tel.: 0907 330 437 (Vojtech Takáč), 0915 611 067 (Helena Žitňanová)
  • Internetová stránka: www.abrazo.sk
  • Stránka na Facebooku: www.facebook.com/abrazo.sk
  • Miesto výuky: Sahra - tanečné štúdio, Záhradnícka 46/A, Bratislava
  • Miesta konania milong Abrazo: Hotel Crowne Plaza (Hodžovo nám. 2), Bratislava

Registrácia záujemcov a odoberanie pozvánok

ODOBERAŤ NOVINKY

   

Výuka argentínskeho tanga tanečnej školy Tango Abrazo

Pravidelné kurzy a praktiká argentínskeho tanga sa od septembra 2016 konajú v priestoroch tanečného štúdia Sahra na Záhradníckej 46/A v Bratislave (mapka), vchod je cez dvor na pravej strane budovy (na bránke zazvoňte tlačidlom Sahra).

Lektori

Lektormi Tanečnej školy Tango Abrazo sú Vojtech Takáč a Mgr.art. Helena Žitňanová, ArtD

Korešpodenčná adresa a údaje OZ

Občianske združenie Abrazo
Dudvážska 21
82101 Bratislava - Ružinov
IČO: 4226427
Bankový účet: názov účtu: OZ Abrazo, IBAN: SK7531000000004180014300
(číslo účtu: 4180014300, kód banky: 3100, SWIFT: LUBA SKBX)

O nás

Tanečná škola Tango Abrazo pôsobí pod hlavičkou OZ Abrazo – združenia zameriavajúceho sa na popularizáciu a výuku argentínskeho tanga v Bratislave a okolí.

Kľúčovými osobnosťami OZ Abrazo sú Vojtech Takáč a Mgr.art. Helena Žitňanová, ArtD, ktorí sú zároveň lektormi Tanečnej školy Abrazo a Mgr.art. Michaela Motlochová, ArtD.

Vojtech Takáč a Helena Žitňanová sú zároveň organizátormi bezplatných popularizačných seminárov pre verejnosť pod názvom "Spoznajte argentínske tango", pravidelných tanečných večerov argentínskeho tanga pod názvom "Milonga Abrazo" a príležitostných workshopov argentínskeho tanga s lektormi aj zo zahraničia. Aktuálnym miestom konania kurzov argentínskeho tanga je tanečné štúdio Sahra na Záhradníckej 46/A (mapka). Milongy Abrazo sa konajú v spravidla raz mesačne v hoteli Crowne Plaza (Hodžovo nám. 2, Bratislava, www.crowne-plaza.sk).

Na tanečných večeroch Milonga Abrazo sa príležitostne spolupodieľajú aj ďalší nadšenci argentínskeho tanga. Pri propagácii aktivít OZ Abrazo využívame aj portál www.tangoargentino.sk.

OZ Abrazo v rámci výuky argentínskeho tanga príležitostne spolupracovala s bratislavskou Tanečnou školou Jarky Šidelskej. Predchádzajúcimi pôsobiskami tanečnej školy Tango Abrazo boli do apríla 2014 priestory tanečného odboru ZUŠ Júliusa Kowalského (Šancová 39/A), do augusta 2015 priestory tanečného divadla a školy elledanse (Miletičova 17/B) a do júna 2016 priestory tanečného klubu La Fiesta (Prievozská 18) v Bratislave.

Naše partnerské a spriatelené stránky

Prečítajte si aj

  • Opojení tangom - rozhovor s Vojtom a Helenkou v odbornom časopise Tanec

  

[!page-footer.html]