Tango Abrazo & Milonga Abrazo

Abrazo znamená objatie. A práve na objatí - priateľskom, rešpektujúcom, dávajúcom či vrúcnom - je založené argentínske tango, jeden z najkrajších zážitkov, ktorý môžete v živote zažiť...”

Prečo
tango?
Spoznajte
arg. tango
Kurzy
a škola
Workshop Milonga
Abrazo
Rozvrh,
kalendár
Kontakt
+ o nás
Face-
book

Novoročná - New Year’s - Neujahrs - Milonga Abrazo
La Fiesta Bratislava (7. jan. 2017)

Novoročná milonga

(For ENGLISH scroll down / Für DEUTSCH unten scrollen)

Začnime aj nový rok 2017 spoločne vo veľkom štýle! Zúčastnite sa aj vy veľkej novoročnej milongy Abrazo v La Fiesta Bratislava v sobotu 7. januára 2017 s extra programom:
• hosťujúci DJ Nicolás Bertucci (AR)
• živá hudba: orchester Tango Harmony (HU)
• milonga sa koná v čase 21:00 - 02:00 v hlavnej sále 1 - Havana tanečného klubu La Fiesta (rovnako ako v januári 2016)
• akcie sa zúčastnia mnohí tanečníci zo Slovenska aj zahraničia

Facebooková udalosť: www.facebook.com/events/1861058100793283  
(prihláste sa na ňu, prosím, ako účastník a pozvite aj svojich ďalších tango priateľov, s ktorými radi tancujete)

Pred milongou vás navyše pozývame aj na extra tango workshop s argentínskym lektorom Nicolásom Bertuccim v čase 13:00-17:30 pre mierne pokročilých a pokročilých a v nedeľu 11:00-13:00 pre začiatočníkov (nie úplnych). Oplatí sa pricestovať!

VIAC INFO:

miesto konania: La Fiesta, Prievozská 18, Bratislava. Mapa: www.lafiesta.sk/kontakt+ pomocná mapka pre vodičov. Pred budovou je bezplatné parkovanie. Najbližšia zastávka MHD: "Prievozská" – trolejbusy č. 201 (spojenie z Hlavnej žel. stanice), 202 (spojenie z Autobusovej stanice Ml. Nivy) a 208
vstupné: 10 eur (úhrada na mieste)
• podujatie sa koná vo veľkej sále č. 1 - Havana www.lafiesta.sk/sala-havana s kapacitou min. 150 ľudí, laminátovou podlahou vhodnou pre tanec, kokteilovým barom a bezplatnou Wi-Fi
rezervácia stola je možná tu: https://eventimperium.com/sk/event?origin=2&event=18052 (môže byť potrebné chvíľu počkať na načítanie databázy)
• kaviareň vo vstupných priestoroch La Fiesta: www.lafiesta.sk/cafe-asmara
• možnosti ubytovania v najbližšom okolí: Hotel Astra, Hotel Blue Garni, Hotel Holiday Inn, Hotel Aston
• Nemôžete prísť teraz? Radi vás uvidíme nabudúce! Pozrite si ďalšie termíny (a miesta) konania milong Abrazo

Všetci ste srdečne vítaní a tešíme sa na vás!

Hostia

Nicolás Bertucci - lektor a tango DJ

Nicolás BertuccNicolás Bertucci (AR) sa narodil v Buenos Aires, kde s tangom vyrastal. Jeho učitelia boli "starí milongueros" ako napríklad Gavito, Cacho Dante, Eduardo Arquimbau, "El Gallego" Manolo alebo Luis Grondona. Nicolás sa intenzívne venuje tangu od roku 1995 –ako tango DJ a zároveň tanečný inštruktor. Dlhodobo pôsobí v Európe, po DJ-ovaní v Holandsku sa od roku 1999 usadil vo Viedni, kde okrem organizovania a DJ-ovania vlastnej milongy El Firulete vedie aj pravidelné kurzy tanga a je častým návštevníkom aj na ďalších viedenských milongách.

Nicolás učí najmä tradičné štýly tango milonguero a tango salón, so zameraním na charakter, akým sa tancujú na tradičných milongách v Buenos Aires, kam sa každoročne vracia. Okrem pravidelných kurzov Nicolás učieva aj na víkendových seminároch v rôznych mestách v Rakúsku, v Anglicku, vo Švajčiarsku a v rámci bližšej spolupráce s tanečnou školou Tango Abrazo už viedol viacero workshopov aj na Slovensku.

Tango Harmony

Tango HarmonyTango Harmony (Budapešť - Maďarsko) - Predchodcu telesa založila Katalin Bartha v roku 1998 v Budapešti. Orchester Tango Harmony vystupuje od roku 2002 na festivaloch, v divadlách, na komerčných  podujatiach, koncertoch či tango show v rámci Európy i mimo nej. Medzi miesta jeho vystúpení patrí aj maďarské Národné divadlo tanca a milongy Medzinárodného festivalu Tango Danubiando. Tango Harmony organizuje tango podujatia s tanečnými vystúpenia známych argentínskych a ďalších zahraničných majstrov: Juan Martin Carrara & Stefania Colina, Cristhian Sosa & Sabrina Garcia, Alejandro Beron & Verónica Vázquez, Özgür Demir & Marina Marques a samozrejme najlepších maďarských umelcov.

Tango Harmony (Budapest- Hungary) - The predecessor of the orchestra was founded in 1998 with the leadership of Katalin Bartha in Budapest. Tango Harmony orchestra performs at festivals, in theatres, at business programs with customised concerts or tango shows and welcomes invitations within and outside Europe. Since 2002 they have been playing music for evening events and shows. Performances include locations such as the National Dance Theatre of Hungary and the milongas of International Tango Festival Danubiando. Tango Harmony organizes tango salons with the performances of well known Argentinean and foreign masters: Juan Martin Carrara & Stefania Colina, Cristhian Sosa & Sabrina Garcia, Alejandro Beron & Verónica Vázquez, Özgür Demir & Marina Marques and of course the best Hungarian artists.

Promo video Tango Harmony:

----------------- Short English Info ----------------------------

Big New Year’s Milonga Abrazo at La Fiesta Bratislava)
Hola tangueros, we would like to invite you to the big New Year’s Milonga Abrazo at La Fiesta Dance Club with DJ Nicolás Bertucci (AR/AT) and orchestra Tango Harmony (HU)!
It is an extra opportunity for you to visit Bratislava and to meet our dancers. We are looking forward to see you and your tango-friends!
>> Optional Tango Workshop with Nicolás Bertucci (AR) before Milonga: www.abrazo.sk/workshop 
• Date: January 7th, 2017, 21:00 - 02:00 (9:00 PM - 2:00 AM)
• Address: La Fiesta, Prievozská 18, Bratislava, Slovakia.
• Very spacious hall with Cocktail-Bar, laminate flooring (good for dancing), free Wi-Fi, free parking.
• Map: www.lafiesta.sk/en/contacts, Photos: www.lafiesta.sk/sala-havana
Help-map for drivers
• Entrance: EUR 10
• Table reservation (please wait for database loading): https://eventimperium.com/sk/event?origin=2&event=18052
We are looking forward to see you and to dance together!
Facebook event: www.facebook.com/events/1861058100793283

----------------- Kurzinfo Deutsch ----------------------------

 Große Neujahrs-Milonga Abrazo im Tanzklub La Fiesta Bratislava, Slowakei
Hola tangueros, wir möchten Sie auf die große Neujahrs-Milonga Abrazo im Tanzklub La Fiesta Bratislava mit DJ Nicolás Bertucci (AR/AT) und Orchester Tango Harmony (HU) einladen!
>> Wir laden Sie auch vor der Milonga auf einen Tango-Workshop mit dem argentinischen Lektor Nicolás Bertucci im Zeitraum zwischen 13:30 Uhr und 18:00 Uhr ein: www.abrazo.sk/workshop
Es ist eine besondere Möglichkeit für Sie Bratislava zu besuchen und unsere Tänzer kennenzulernen. Wir freuen uns auf Sie und Ihre Tango-Freunde!
Facebook event: www.facebook.com/events/1861058100793283
• Datum: 9. Januar 2017, 21:00 – 02:00 Uhr
• Veranstaltungsort: La Fiesta, Prievozská 18, Bratislava, Slowakei
• Großer Saal (250m2) mit Cocktail-Bar, Fußboden: Laminat (für Tanzen geeignet), free Wi-Fi, kostenloses Parken
• Karte: www.lafiesta.sk/en/contacts, Fotos: www.lafiesta.sk/sala-havana
Fahrerhilfe - Karte
• Eintrittspreis: 10 EUR
Tischreservierung (bitte auf die Ladezeit der Datenbank warten): https://eventimperium.com/sk/event?origin=2&event=18052

 

[!page-footer.html]