Tango Abrazo & Milonga Abrazo

Abrazo znamená objatie. A práve na objatí - priateľskom, rešpektujúcom, dávajúcom či vrúcnom - je založené argentínske tango, jeden z najkrajších zážitkov, ktorý môžete v živote zažiť...”

Prečo
tango?
Spoznajte
arg. tango
Kurzy
a škola
Workshop Milonga
Abrazo
Rozvrh,
kalendár
Kontakt
+ o nás
Face-
book

Novoročná - New Year’s - Neujahrs - Milonga Abrazo
La Bomba Bratislava (4. jan. 2020)

Novoročná milonga

(For ENGLISH scroll down / Für DEUTSCH unten scrollen)

Začnime aj nový rok 2020 spoločne a vo veľkom štýle! Pozývame vás na veľkú novoročnú milongu Abrazo v klube La Bomba (La Fiesta) Bratislava v sobotu 4. januára 2020 s programom:
• hosťujúci DJ Jorge Talquenca (AR/AT)
• živá hudba: hudobná skupina Re!Tango Cuarteto (PL)
Milonga sa koná v čase 21:00 - 02:00 v hlavnej sále 1 - Havana tanečného klubu La Bomba.

Facebooková udalosť: www.facebook.com/events/527839268004975 (prihláste sa na ňu ako účastník a pozvite aj svojich ďalších tango-priateľov, s ktorými radi tancujete!)

Navyše vás pozývame aj na Tango Workshop - lektor Jorge Talquenca tiež v sobotu 4.1.2020 v poobedňajších hodinách. Oplatí sa aj pricestovať!

TIP: Pozrite si fotografie (na Facebooku) z predošlých novoročných milong Abrazo:
2018 / 2017 / 2016 // see photos from previous Milongas Abrazo)  

VIAC INFO:

miesto konania: La Bomba, Prievozská 18, Bratislava (predtým La Fiesta). Mapa: www.labomba.club/#kontakt. Pred budovou je bezplatné parkovanie. Najbližšia zastávka MHD: "Prievozská" – trolejbusy č. 201 (spojenie z Hlavnej žel. stanice), 202 (spojenie z Autobusovej stanice Ml. Nivy) a 208.
vstupné: 15 eur (úhrada na mieste)
• podujatie sa koná vo veľkej sále č. 1 - Havana s kapacitou min. 150 ľudí, laminátovou podlahou vhodnou pre tanec, kokteilovým barom a bezplatnou Wi-Fi, vo vstupných priestoroch klubu je navyše k dispozícii kaviareň
• možnosti ubytovania v najbližšom okolí: Hotel Astra, Hotel Blue Garni, Hotel Holiday Inn, Hotel Aston
• Nemôžete prísť teraz? Radi vás uvidíme nabudúce! Pozrite si ďalšie termíny (a miesta) konania milong Abrazo

Všetci ste srdečne vítaní a tešíme sa na vás!

Hostia

DJ Jorge Talquenca

Jorge TalquencaChoreograf, tanečník a pedagóg, ktorý sa venuje tancu od svojich dvadsiatich rokov. Kariéru začal rozvíjať prostredníctvom argentínskeho folklóru a tanga v Buenos Aires. V roku 2007 začal pôsobiť v Barcelone, kde využil svoje tanečné a choreografické znalosti vo viacerých predstaveniach zameraných na súčasný tanec a tango spolupracujúc s renomovanými inštitúciami - operným divadlom El Gran Teatre del Liceu, baletnou skupinou Cotton Dance a tanečnou skupinou Pepe Hevia. V roku 2013 bol nominovaný na cenu MAX Spain v kategórii "najlepší tanečník". Od roku 2007 vyučuje tango a vystupuje na medzinárodných scénach v Španielsku, Taliansku, Rakúsku, Poľsku, Rusku, Turecku a najnovšie aj na Slovensku. Príležitostne pôsobí aj ako Tango DJ.

    

Re!Tango Cuarteto

Hudobným hosťom na tejto milonge bude poľská skupina Re!Tango Cuarteto. Zoskupenie pôsobiace najprv pod názvom Milonga Baltica vzniklo v roku 2003 z iniciatívy gdaňského akordeonistu a bandoneonistu Pawla A. Nowaka. Štýl hudobného pôsobenia tohto telesa sa postupne vyvíjal až do dnešnej podoby. V roku 2019 sa zoskupenie premenovalo na Re!Tango Cuarteto. Členovia hudobného zoskupenia sa venovali štúdiu tangovej hudby celé roky, pričom sa nezameriavali iba na jej melancholickú stránku, ale aj na autentickosť vyjadrenia celej emocionálnej škály, ktorú v sebe tento hudobný žáner skrýva.

 

----------------- Short English Info ------------------------------

Big New Year’s Milonga Abrazo at La Bomba Bratislava, Slovakia
Hola tangueros, we would like to invite you to the big New Year’s Milonga Abrazo at La Bomba Dance Club (La Fiesta) with DJ Jorge Talquenca (AR/AT) and live orchestra Re!Tango Cuarteto (PL).
It is an extra opportunity for you to visit Bratislava and to meet our dancers. We are looking forward to see you and your tango-friends!
Facebook event: www.facebook.com/events/527839268004975
• Date: January 4th, 2020 21:00 - 02:00 (9:00 PM - 2:00 AM)
• Address: La Bomba, Prievozská 18, Bratislava, Slovakia (more about venue).
• Very spacious hall with Cocktail-Bar, laminate flooring (good for dancing), free Wi-Fi, free parking.
• Entrance: EUR 15
• See photos (Facebook) from previous New Year’s Milongas Abrazo: 2018 / 2017 / 2016

----------------- Kurzinfo Deutsch ----------------------------

Große Neujahrs-Milonga Abrazo im La Bomba Bratislava, Slowakei
Hola tangueros, wir möchten Sie auf die große Neujahrs-Milonga Abrazo im Tanzklub La Bomba (vorher La Fiesta) Bratislava mit DJ Jorge Talquenca (AR/AT) und Orchester Re!Tango Cuarteto (PL) einladen! Es ist eine besondere Möglichkeit Bratislava zu besuchen und unsere Tänzer und Tänzerinnen kennenzulernen. Wir freuen uns auf euch und eure Tango-Freunde!
Facebook event: www.facebook.com/events/527839268004975
• Datum: 4. Januar 2020, 21:00 – 02:00 Uhr
• Veranstaltungsort: La Bomba, Prievozská 18, Bratislava, Slowakei (mehr über Veranstaltungsort / English).
• Großer Saal (250m2) mit Cocktail-Bar, Fußboden: Laminat (für Tanzen geeignet), free Wi-Fi, kostenloses Parken
• Eintrittspreis: 15 EUR
• Fotos (Facebook) aus früher Neujahrs Milongas Abrazo: 2018 / 2017 / 2016

 

[!page-footer.html]