Tango Abrazo & Milonga Abrazo

Abrazo znamená objatie. A práve na objatí - priateľskom, rešpektujúcom, dávajúcom či vrúcnom - je založené argentínske tango, jeden z najkrajších zážitkov, ktorý môžete v živote zažiť...”

Prečo
tango?
Spoznajte
arg. tango
Kurzy
a škola
Workshop
5.-7.1.18
Milonga
Abrazo
Rozvrh,
kalendár
Kontakt
+ o nás
Face-
book

Spoznajte argentínske tango (bezplatný seminár a minikurz)

TIP: prečítajte si viac o tom, čím je argentínske tango NAOZAJ a prečo je také skvelé!

Spoznajte aj vy vášnivé, intímne a elegantné argentínske tango so svojou neobmedzenou improvizáciou a vnímavou pohybovou komunikáciou medzi tanečnými partnermi.

Chceli by ste vidieť naživo argentínske tango alebo si ho aj nezáväzne vyskúšať?

Argentínske tango sa môže naučiť tancovať každý a v akomkoľvek veku. Aj pre vás sa môže stať tango najpríjemnejším a celoživotným koníčkom, spôsobom relaxu, sebavyjadrenia a sebapoznania, spoznávania nových ľudí. O tangu sa výstižne hovorí, že je ako život.

Príďte sa pozrieť na najbližší bezplatný seminár a minikurz "Spoznajte argentínske tango", pripravený tanečnou školou Tango Abrazo. Koná sa spravidla raz mesačne v piatok alebo v sobotu v priestoroch lobby baru  hotela Crowne Plaza Bratislava v čase 19:00-20:00.

Spoznajte argentínske tango - NAJBLIŽŠIE TERMÍNY:

  • Piatok 24.11.2017 o 19:00 v Crowne Plaza Bratislava  / udalosť na Facebooku
     
  • Sobota 13.1.2018 o 19:00 v Crowne Plaza Bratislava  / udalosť na Facebooku
     
  • Poznámka: nasledujúce plánované termíny sú: a 24.11.2017 (piatok) 13.1.2018 (sobota) . Ďalšie termíny a facebookové udalosti dopĺňame priebežne.  

Na neformálnom stretnutí uvidíte ukážky tanga, budete si môcť skúsiť svoje prvé kroky a porozprávať sa s jeho tanečníkmi, alebo seminár pozorovať len ako divák. Seminár trvá 1 hodinu a v prípade záujmu môžete zostať aj dlhšie - po skončení seminára akcia pokračuje tanečným večerom pre pokročilejších tanečníkov tanga, tzv. "milongou".

Samotný seminár a kurz je bezplatný a k ničomu nezaväzujúci. Je lepšie prísť v páre, nie to však nutné. Ak si chcete tango aj vyskúšať, prineste si bežnú spoločenskú alebo tanečnú obuv a voľnejšie oblečenie. K dispozícii je aj kaviareň a bar.

Ak plánujete prísť, prihláste sa aj ako účastník udalosti "Spoznajte argentínske tango" na Facebooku a pozvite na ňu aj svojich známych!

Adresa a mapa:

Fotografie z predchádzajúcich seminárov "Spoznajte argentínske tango" na rôznych miestach: