Tango Abrazo & Milonga Abrazo

Abrazo znamená objatie. A práve na objatí - priateľskom, rešpektujúcom, dávajúcom či vrúcnom - je založené argentínske tango, jeden z najkrajších zážitkov, ktorý môžete v živote zažiť...”

Prečo
tango?
Spoznajte
arg. tango
Kurzy
a škola
Workshop Milonga
Abrazo
Rozvrh,
kalendár
Kontakt
+ o nás
Face-
book

Workshopy Tango Abrazo

Martin a Chiara - Dynamika pohybu v krokových variáciách - extra lekcia - utorok 19.9.2017

WS Martin a Chiara

Pozývame vás na extra lekciu argentínskeho tanga "Dynamika pohybu v krokových variáciách a jej zmeny" s lektormi Martin Acosta a Chiara Greco v utorok 19.9.2017 v čase 20:30 do 22:00 v tanečnej škole Tango Abrazo (štúdio Sahra, Záhradnícka 46/A, Bratislava).

Facebooková pozvánka/event: www.facebook.com/events/482632848777874

Martin (AR) a Chiara (IT)
...sú lektormi viedenskej tanečnej školy Tango Atelier
, zameriavajú sa na štýl Tango Salon, na kvalitnú technickú stránku tanca a jeho eleganciu, pričom preferujú jednoduchšie figúry a precítenú súhru s hudbou. Pozitívne skúsenosti s ich výukou majú už viacerí bratislavskí tanečníci. Podrobný profil lektorov (anglicky): www.tango-atelier.com/biography 

Špeciálna ukážková lekcia bude vhodná pre tanečníkov úrovní mierne pokročilí a pokročilí so skúsenosťami aspoň 1 rok výuky. Výukový jazyk bude angličtina. Prihlasovanie je možné len v pároch. Počet účastníkov je obmedzený. Prihlasovanie alebo otázky posielajte najlepšie e-mailom na adresu registracia@abrazo.sk, v ktorom pri registrácii uveďte aj mená oboch partnerov. Cena je 20 €/osobu. Z dôvodu predpokladaného vysokého záujmu je najlepšia platba vopred osobne (v hotovosti) na ktorejkoľvek lekcii Tango Abrazo, resp. po predchádzajúcej dohode najneskôr pred samotnou lekciou. Ďalšie inštrukcie dostanete aj e-mailom po registrácii.

Podrobnejší popis lekcie: During this workshop we will look at the main factors that make up the dynamics of movement: space (direct or indirect), time (sustained or sudden), weight (light or strong) and flow (free or bound). Dancers will learn how to obtain and pursue changes in the quality of movement through the use of different speed, energy, intention, projection, and musical interpretation.

Iniciátormi a spoluorganizátormi tejto extra lekcie sú tanečníci Pavol a Dominika. V prípade spokojnosti a záujmu sa pokúsime s lektormi dohodnúť na opakovaných návštevách v Bratislave.

Tešíme sa na vás!

   - - - - - - -

Budúce workshopy

Tanečná škola Tango Abrazo organizuje už od roku 2013 minimálne raz ročne worskhopy s hosťujúcimi zahraničnými lektormi.

  • TIP: Ak sa na tejto stránke práve nenachádza ponuka pripravovaného workshopu, alebo sa aktuálne zverejneného workshopu nemôžete zúčastniť, zaregistrujte sa pre odoberanie budúcich pozvánok.

   - - - - - - -

Vybrané predchádzajúce workshopy Tango Abrazo (archív)

    

[!page-footer.html]